Feimp

Feimp - śruty staliwne i żeliwne

Pragniemy przedstawić przykłady zastosowania naszego śrutu, oraz sposoby jego właściwego wykorzystania w oparciu o fachową konsultację z naszym Działem Technicznym.

Firma FEIMP mając wieloletni kontrakt z producentami, może zagwarantować powtarzalność parametrów każdej dostawy. Każda partia śrutu jest dodatkowo poddana badaniom labolatoryjnym w celu weryfikacji parametrów i uzyskania świadectwa jakości.

Świadectwo jakości jest dołączane do każdej dostawy. Tym samym potwierdzamy zgodność parametrów wymaganych w zamówieniu klienta.

Proces technologiczny w czasie produkcji śrutu.

 

 

 

Niezwykle istotnym elementem w procesie śrutowania/oczyszczania powierzchniowego jest prawidłowy dobór średnicy i twardości śrutu. Mając w naszej ofercie pełna gamę frakcji i twardości możemy zrealizować każde zamówienie odbiorcy.

 

 

                        

 

Cżęstym problemem jest nieprecyzyjne określenie kosztów procesu oczyszczania. Dzięki wysokiej jakości śrutu i powtarzalności parametrów, klient może precyzyjnie określić koszt procesu bez narażania się na straty. Nasi klienci mają pewność. że tą samą ilością śrutu oczyszczą tę samą powierzchnię przy pierwszej dostawie jak i przy nastepnych.

       

 

Nasi klienci to nie tylko wielkie zakłady przemysłowe, ale równiez mniejsze firmy. Z uwagi na inny profil działalności, często jednostkową produkcję/usługi, muszą precyzyjnie zaplanować zakupy. Problemem jednak jest zminność materiałów i różnorodność celu śrutowania. Tutaj mogą liczyc również na nasz Dział Techniczny, który pomoże w wyborze optymalnego śrutu.